kožná ambulancia Topoľčany - kožný lekár
Kožné a pohlavné choroby, kozmetická dermatológia: 038 / 532 50 09

Kožná ambulancia v Topoľčanoch | Derma-Medica s.r.o.

Kožný lekár | MUDr. Bogdánová

Hľadáte dermatologickú ambulanciu, ktorá bude podľa Vašich predstáv, s ľudským prístupom a so skutočne kvalitnými službami? Máte problematickú pleť alebo by ste radi vylepšili Vaše nedostatky? Kožná ambulancia Topoľčany je tu pre Vás!

Naša ambulancia, Derma-Medica s.r.o. sa zaoberá dermatologickými, ako aj dermatovenerologickými vyšetreniami. Hlavná oblasť nášho pôsobenia sa zaoberá kožnými a pohlavnými chorobami. K našim pacientom sa správame úctivo a ľudsky. Nebojte sa zveriť do našich rúk, sme diskrétni a jednáme vysoko-profesionálne.

Naše služby sa v rámci kožnej ambulancie zameriavajú najmä na prevenciu, diagnostiku, ale aj dôkladnú liečbu. Do portfólia činností patrí: dermatoskopické vyšetrenie pigmentových znamienok.

Každý jeden z nás chce byť krásny, mať dokonalé telo a bezchybnú pleť. Niekomu dopriala viac príroda, niekomu nie. Ak by ste aj Vy radi vylepšili svoju pleť alebo vrásky, je tu pre Vás naša estetická dermatológia. Vrásky vypĺňame pomocou – kyseliny hyalurónovej, aplikujeme botulotoxín, mezoterapiu, mezobotox, možnosť aplikácie aktivovanéj plazmy (Drakulaterapia), aplikácia liftingových vstrebateľných nití, chemický peeling, vyšetrenie histamínovej intolerancie, bielenie pigmentových škvŕn, odstránenie kožných výrastkov .

Kožné vyšetrenie Topoľčany, naše služby sú Vám plne k dispozícii:

 • Dermatovenerológia
 • Dermatológia
 • Estetická dermatológia - Na objednávku
 • Korektívna dermatológia
 •   kožný lekár Topoľčany - kožné ochorenia

  Kožné a pohlavné choroby v Topoľčanoch:

  V rámci dermatovenerológie sa zaoberáme liečbou pohlavných chorôb, ktoré sú súčasťou dnešnej civilizácie. Zabezpečíme Vám napríklad vyšetrenie a nasadíme vhodnú liečbu na chlamýdie, borélie a pomôžeme Vám taktiež dôkladne aj pri ostatných pohlavných chorobách.

  Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu, kontaktného formulára alebo nám priamo zavolajte.

  Zverte sa do našich rúk a my Vám pomôžeme!

  Kožné a pohlavné choroby Topoľčany:

  Kožná ambulancia - MUDr. Bogdánová
  ul. J. Jesenského 2183, 955 01 Topoľčany
  (bývalé nákupné centrum JUNIOR, sídlisko VÝCHOD)

  Tel.: 038 / 532 50 09
  E-mail: lderma@gmail.com   ( LDERMA )
  www.dermatovenerolog-topolcany.sk